Aquacel Extra AG 10х10см (аквасель екстра аргентум з сріблом) Збільшити для перегляду

Aquacel Extra AG 10х10см (аквасель екстра аргентум з сріблом)

Aquacel Extra AG 10х10см

Новий товар

6 votes

235,00 грн.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Aquacel Extra AG (з сріблом) 

Ранові покриття Aquacel Extra AG (аквасель екстра) пов'язка Гідрофайбер з сріблом і посиленим волокном.

М'яка, стерильна пов'язка на основі технології Гідрофайбер, що складається з двох шарів натрій карбоксиметилцелюлози, зшитих між собою і прошиті посиленим волокном. Містить 1,2% срібла в іонній формі, яке має антибактеріальну дію по відношенню до широкого спектру бактерій, в тому числі і до госпітальних штамів. Ранові покриття абсорбують велику кількість рідини і бактерій, формуючи при цьому м'який гель, що прилягає до поверхні рани повторює контури рани, що забезпечує підтримку вологого середовища, що оточує рану і сприяє видаленню нежиттєздатних тканин.

Показання:

Відповідно до рекомендацій щодо застосування Аквасель Aq Екстра пов'язка Гідрофайбер з сріблом і посиленим волокном може застосовуватися при лікуванні:

Інфіковані рани або рани з підвищеним ризиком інфікування

-опіки  поверхневі і  глибокі

- виразкові ураження при синдромі діабетичної стопи, трофічні виразки нижніх кінцівок (внаслідок венозної недостатності)

- пролежні з частковим і повним ураженням шкіри на всю глибину

- рани, схильні до кровотеч (наприклад, після механічної і хірургічної обробки, включаючи донорські ділянки після аутодермопластики)

- ексудуючі онкологічні рани

Переваги:

-більше Гідрофайбера для додаткової абсорбції для кращого контролю ексудату і ефективності пов'язки

-Посилена структура дозволяє зберігати форму пов'язки протягом тривалого часу, не розчиняючись під дією ранового ексудату

- «прошивання» для додаткової міцності, безболісного видалення цілісним полотном.

-Аквасель Екстра Аg пов'язка Гідрофайбер з сріблом з посиленим волокном може залишатися на місці аж до 7 днів, за клінічними показаннями (крім опіків і донорських ділянок, де вона може залишатися до 14 днів)

Інструкція по застосуванню - AQVACEL EXTRA Aq

Аквасель «Aq Екстра» пов'язка Гідрофайбер з сріблом і посиленим волокном - це м'яка, стерильна пов'язка, що складається з двох шарів натрієвої карбоксиметилцелюлози, імпрегнованої 1,2 відсотка іонним сріблом і прошитої посиленим волокном. Срібло, що міститься в пов'язці, знищує широкий спектр бактерій і забезпечує антибактеріальне середовище в рані. Пов'язка абсорбує велику кількість ексудату, а також бактерій, утворює м'який, когезивний гель, який створює ефект  рельєфної поверхні рани, підтримує в ній вологе середовище і допомагає у видаленні нежиттєздатних тканин з рани. Вологе середовище і бактерицидний ефект в рані підтримує процес загоєння, що відбувається в організмі, а також зменшує ризик інфікування рани.

Протипоказання:

Аквасель Aq Екстра пов'язку Гідрофайбер з сріблом і посиленим волокном не слід застосовувати у пацієнтів, у яких в минулому спостерігалася алергічна реакція на срібло або натрієву карбоксиметилцеллюлозу.

Застереження та зауваження:

- Стерильність гарантується, якщо індивідуальний блістер не пошкоджено або був відкритий безпосередньо перед застосуванням.

- Було розроблене виключно для одноразового застосування. Повторне використання може призвести до збільшення ризику виникнення інфекції або перехресної контамінації, а також до втрати фізичних властивостей вироби, необхідних для його використання за призначенням.

-При розтині індивідуальної упаковки може відчуватися легкий запах, пов'язаний з процесом стерилізації

-При нормальному процесі загоєння нежиттєздатні тканини видаляються з рани, що може призводити до збільшення розмірів рани при перших перев'язках.

Відгуки

Напишіть відгук

Aquacel Extra AG 10х10см (аквасель екстра аргентум з сріблом)

Aquacel Extra AG 10х10см (аквасель екстра аргентум з сріблом)

10 інших товарів в цій категорії: