Вітаміни для волосся, нігтів і шкіри, Hair, Skin & Nails, Nature's Bounty, 250 капсул Збільшити для перегляду

Вітаміни для волосся, нігтів і шкіри, Hair, Skin & Nails, Nature's Bounty, 250 капсул

Новий товар

5 votes

1 450,00 грн.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Арганове масло в капсулах для волосся і шкіри Hair, Skin & Nails, Extra  Strength Optimal Solutions, Nature's Bounty, 250 капсул - харчова добавка для підтримки зсередини краси шкіри, волосся і нігтів.

У США вважається продуктом №1 для підтримки зовнішньої краси шляхом застосування біологічно активних добавок.

Краса зовнішня починається зі здорового організму. Комплекс розроблений на основі арганового масла, містить 5000 мкг біотину в одній порції, антиоксиданти вітаміни А, С і Е, гіалуронову кислоту, насичений полівітамінами.

Головне призначення продукту - зробити красивим і здоровим шкіру і нігті, блискучими волосся. Продукт пройшов лабораторні випробування на відповідність суворим стандартам контролю якості для чистоти і розпаду. 100% гарантія якості. Laboratory Tested - Purity, Safety & Performance і має сертифікат чистоти, безпеки і продуктивності.

Бути здоровим завжди красиво. З Optimal Solutions, Nature's Bounty можна забезпечити додаткову красу і міцність волосся, шкіри та нігтів, допоможе в цьому формула з аргановою олією, яка містить тільки правильний баланс поживних речовин для підтримки міцності і створення блиску волоссю, нігтям і шкірі. Ця інноваційна формула забезпечує організм життєво важливими живильними речовинами і інгредієнтами в косметичних засобах, щоб підтримати природну красу зсередини.

Висока ефективність Вітаміну В допомагає в енергетичному обміні, а біотин допомагає підтримувати здорове волосся і нігті. Вітамін Е є антиоксидантом, який також сприяє здоров'ю шкіри, вітамін С бере участь у виробництві колагену і бере участь в реакції, яка формує основу для здорової шкіри. Вітамін А допомагає в підтримці шкіри і загального стану здоров'я.

Спосіб застосування: по 3 капсули в день з великою кількістю води.

Не містить штучних ароматизаторів, консервантів, цукру, крохмалю, молока, лактози, клейковини, пшениці, риби.

Інші інгредієнти: соєве масло, желатин, рослинний гліцерин, соєвий лецитин. Містить <2%: кармінового кольору, слюда, діоксид кремнію, оксид титану, колір діоксиду.

Містить соєві і горіхового дерева (аргановое) інгредієнти.

Попередження: використовувати після консультації лікаря. Не приймати при вагітності або годуванні груддю, якщо у вас алергія на дріжджі. Необхідна консультація лікаря при вживанні ліків. Припинити використання в разі виникнення будь-яких побічних реакцій

Зберігати в недоступному для дітей місці. У разі передозування звернутися до лікаря. Не застосовувати препарат, якщо друк зламана і індикатор блістери пошкоджений.

Відгуки

Напишіть відгук

Вітаміни для волосся, нігтів і шкіри, Hair, Skin & Nails, Nature's Bounty, 250 капсул

Вітаміни для волосся, нігтів і шкіри, Hair, Skin & Nails, Nature's Bounty, 250 капсул

19 інших товарів в цій категорії: