Розпродаж! Розчин для ран Пронтосан | Prontosan Збільшити для перегляду

Розчин для ран Пронтосан | Prontosan

Prontosan

Новий товар

1 vote

590,00 грн.

-30,00 грн.

620,00 грн.

Додати до списку обраних товарів

Інформація

Розчин для ран Пронтосан | Prontosan

Використовується для очищення, зволоження і деконтамінації ран різного походження. Ефективно руйнує і видаляє біологічні плівки. Поглинає рановий запах. Може перебувати на рані від одного до декількох днів.

Найбільш ефективний для лікування ран з уповільненим процесом крайової епітелізації. Володіє відмінною тканинною переносимістю, не ушкоджує грануляції. Сумісний з більшістю відомих ранових пов'язок. Не викликає алергічних реакцій. Прозорий, без кольору і запаху. Розкритий флакон або тубу можна використовувати протягом 2-х місяців.

Застосовується для лікування  трофічних виразок, при артеріальній та венозній недостатності, пролежнів, синдрому діабетичної стопи, і т. д., опіків 1-й і 2-го ступеня. Для обробки донорських ділянок, післяопераційних і посттравматичних ран, зовнішніх виразок при онкологічних захворюваннях, уражень шкіри при екземі і нейродерміті.

Відгуки

Клас 
2018-08-28

промивка рани

Брали уже здесь 3 банки, лучшая цена в интернете, быстрая доставка, рекомендую, все ок!

  Клас 
  2018-07-12

  промивка рани

  супер, діє, очищає, рекомендую! до цього користувались різними засобами, дуже слабо працювала антисептична і очисна властивість, спробували по рекомендаціях лікаря даний розчин, відчули зразу різницю

   Написати свій відгук!

   Напишіть відгук

   Розчин для ран Пронтосан | Prontosan

   Розчин для ран Пронтосан | Prontosan

   350мл.

   28 інших товарів в цій категорії: